Sprzedaz ksiazek obcojezycznych

Sprzedaz ksiazek obcojezycznych

5 porad dla zamknięcia Out Your semestralne – Spokojnie, wydajnie i natychmiastowa, co będzie dalej!

Niektóre koniec semestrów – ale tak naprawdę nie czują się tak, jakby zostały zakończone. Mamy ślady nich nadal leżące wokół naszej przestrzeni fizycznej i psychicznej. Oto 5 wskazówek, które pomogą Ci naprawdę blisko swoje semestru, dzięki czemu można skoncentrować się na tym, co będzie dalej dla ciebie.przejdź tutaj

Skrócie: Powiedzmy, że to koniec semestru wiosennego i nie będą uczyć tego lata. Można było zostawić otwarte półki nauczania przez kilka tygodni, zanim nawet zacząć myśleć o oddanie materiałów klasy spaść tam. Nie żartuję.

Sprzedaz ksiazek obcojezycznych

Jeśli masz pracę studencką, które nie zostały jeszcze pobrane przez studentów (i będzie przez określonego terminu, jak na swoje polityki), a następnie skonsolidować te elementy i umieścić je w pojemniku, który można przesunąć pod krzesło, które jest poza sposób, ale może być łatwo dostępne, jak studenci zdobycia. Jeśli masz jakieś inne miejsce (na biurku administratora lub inny spot), który powiedział uczniom, aby podnieść swoją pracę, a następnie umieścić wszystkie przedmioty tam.

Spójrz na półce klasy dla każdej z klas (mam nadzieję, że masz jedną półkę wyznaczony dla każdej klasy uczysz). Co to jest tam jeszcze? Podjąć decyzję o każdym i każdy element na tej półce, aż cała ta półka zostaje obroniona. Nawet jeśli znów uczy klasę następnej kadencji, chcesz mieć to opróżniane przez kilka minut. Gdy jest obroniona, wytrzyj go ręcznikiem papierowym lub sanitarnych czyszczenia. Jestem poważny. Oczyść je wyłączyć. Wtedy i tylko wtedy można umieścić z powrotem na nic innego nie.

Zbierz wszystkie „jak tylko semestr się skończy, będę …” elementy, które są gotowe i umieszczone wokół biura. Umieścić je wszystkie w jednym miejscu (takie jak gigantyczny koszu, skrzynce, albo jakiegoś takiego pojemnika).
Artykuł napisany przez: