Akcja czytaj dzieciom

Akcja czytaj dzieciom

Akcja „czytaj dzieciom”

W obecnym czasie dzieci zbyt mało czytają, żeby rozwijały odpowiednie słownictwo. Dlatego kolejny już raz ruszyliśmy z akcją „czytaj dzieciom”. Nie oczekujemy, że to rodzice będą to robić, ponieważ jeśli do tej pory tego nie rozbili, to nie ma szans, że nagle zaczną. To nasza firma posiada taki program, który, z powodu ogromnego zainteresowania dzieci i rodziców, decyzją kierownictwa na stałe wszedł do naszych usług.kredytbezbik.net.pl

Akcja czytaj dzieciom

W jednym dniu w tygodniu dzień jest tylko dla dzieci. Mamy dla nich rozrywkę, mogą się bawić, malować, lepić z plasteliny, ogólnie zajmują się wtedy bardzo twórczymi zajęciami i przede wszystkim przez kilka godzin oczywiście z przerwami, są im czytane książki z naszych zasobów. Książki dla dzieci to standardowe bajki. Tu nie wychodzimy z inicjatywą nowości, ponieważ najlepsze i najbardziej wartościowe bajki to przede wszystkim bajki stare, na których wychowywali się rodzice owych dzieci lub jeszcze ich dziadkowie.

W tym czasie dzieci nie potrzebują opieki rodziców, ponieważ to my się nimi zajmujemy. Oczywiście to również jest płatna usługa, ponieważ właściwie przez cały dzień rodzice mają spokój od dzieci, za to maluchy poznają postacie bajkowe, nie tylko z ekranów telewizorów, jak to zwykle bywa w domu, ale też z kart bajek, które im czytamy. Zadziwiające jest to, że dzieci naprawdę chętnie słuchają bajki i często żywo reagują na poszczególne wydarzenia. Tak naprawdę dzieci to bardz o wdzięczni czytelnicy, którzy słuchają uważnie bajki i potrafią o niej porozmawiać.

Artykuł napisany przez: