Czytaj swoim dzieciom codziennie!

Czytaj swoim dzieciom codziennie! Ja osobiście uważam, że mniej pomocne, aby zapytać „dlaczego czuję się niepewnie?” niż korzystać z przewodnikiem obrazów lub programowanie neurolingwistyczne, aby pomóc mi go ominąć. Aby korzystać z przewodnikiem obrazów, usiąść w wygodnym fotelu i wyobrazić sobie chodzenie na stromym wzgórzu. Znajdziecie w drodze są dwie lub trzy bariery niemożliwe. Baw się z nim, wyobraźmy sobie w głowie, jak wysadzenie tych barier, wspinać się po nich z drabiny itp co czuje się dobrze. A jak masz podbite wszystkie bariery w swoim wewnętrznym świecie, przypomnieć sobie, jak otworzysz oczy, że masz wszystkie możliwości trzeba pokonać bariery w świecie zewnętrznym, a zwłaszcza blok pisarza napotkać. Pozwól sobie poczuć siłę i moc w sobie, aby przejść obok przeszkody możesz napotkać.

Czytaj swoim dzieciom codziennie!

programowanie neurolingwistyczne przypomina nam, że gdy czujemy mały nasze ciała się na tej niepewności, nawet do tego stopnia, spowalnia nasz metabolizm. Kilka rzeczy pomoże nam podjąć fizjologii władzy zamiast niepewności: uruchomiony w miejscu, robiąc gniazda skoki, przynosząc swoje ramiona do tyłu, stojąc prosto, oraz z potężnym krzykiem głosowej, „mogę to zrobić!” Odebrany aktywności fizycznej i pozytywnej myśli energia będzie przydatny w napędzających się obok swoich bloków.

Czytaj swoim dzieciom codziennie!

Podsumowując, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby przejść obok pisarzy bloku czy to uderza cię, gdy zaczynasz nową sekcję lub w środku rozdziału. Prawdopodobnie wszystkie powyższe będzie przydatna dla większości studentów gdzieś po drodze ich rozprawy doktorskiej piśmie. Potraktuj to jako przybornik, i wyciągnąć z narzędzi, które nie były używane przez jakiś czas, które wydają się przydatne w momencie, kiedy ich potrzebujesz.

Artykuł napisany przez: