Jak akcja „Cala Polska czyta dzieciom” moze byc skuteczna skoro sami rodzice tez nie czytaja?

Jak akcja

Gospodarczy kryzys kredytów hipotecznych Kredyt – Hold On

Jeśli jesteś w branży handlowej hipotecznych masz do czytania najnowszego raportu MBA w sprawie stóp przestępczości, jak to będzie najlepsza wiadomość miałeś w tygodniach. Bez znaczenia jest to, że nasza strona biznesu jest posiadanie własnej, i nadal wykonuje.http://www.tbv.pl/nowe-inwestycje-lublin

Pomimo wszystkich prasie i hype. I mimo ogólnie słabej gospodarce. 2007 był najlepszym rokiem w historii dla stóp przestępczości i mamy zaznaczyć tylko nieznacznie od września 2008. W sumie, handlowe stopy przestępczości hipotecznych są nadal na historycznych minimów.

Jak akcja

Na przykład ogólny wskaźnik przestępczości na rynku CMBS jest teraz na .53%, co stanowi wzrost o 0,05% w porównaniu z tylko pierwszego kwartału portfeli ubezpieczeniowych 08. życiu są według stawek przestępczości wynosząca tylko 0,03% … Don ‚ wierz mi? Przeczytaj raport. Fannie Mae jest .11%. Freddie Mac wynosi .03%.

Oto fragment: „Aby umieścić te liczby w związku z 35,276 kredytów komercyjnych / wielorodzinnych w portfelach spółek życiowych, o łącznej niezapłaconej zasadniczej równowagi $ 252 mld euro, tylko 23 kredyty o łącznej ZPB mniej niż $ 69 mln osób 60+ dni przestępca na koniec kwartału. z $ +1,2 bilionów handlowy / wielorodzinnych hipotek na FDIC ubezpieczonych banków i kas oszczędnościowych, tylko miliardów $ 15 wynosiła 90+ dni przestępca „.

http://www.mortgagebankers.org/NewsandMedia/PressCenter/64870.htm

Jak akcja

Pod koniec dnia, gdy mamy pewną stabilizację inwestorzy na rynku wtórnym będzie się rozejrzeć , z pewnym obiektywizmu i być w szoku, jak również ten segment branży rzeczywiście wstał naciskom Wall Street i gospodarki przesuwne w ogóle. Może nawet zebrać, że jest to solidna inwestycja i jeden, który został już przetestowany i sprawdzony.

Oczywiście, problemy są systematyczne i złożone (i nie jesteśmy z lasu jeszcze) ale jeśli to sprawia, że ??czujesz się lepiej, przynajmniej możemy tu siedzieć i dumą, że nie jesteśmy korzeniem problemu czy naprawdę nawet przyczyniającym się z niego. I możemy tu siedzieć i myśleć, że może twórcy tych rynkach oraz CMBS Conduit nie były szalone.

Mamy pełną dyżurów indeksu i kursów dla twojej korzyści na oprocentowanie handlowych Jeff Rauth jest prezesem Commercial Finance Advisors, Inc z Birmingham w stanie Michigan. Ma sklep dla brokerów kredytów komercyjnych. Kontrakty, arkusze, książki, itp Produkty zaczynając od $ 4.95! Sprawdź to komercyjne kredyty hipoteczne

Artykuł napisany przez: