Statystyki odnosnie wypozyczania ksiazek

Statystyki odnosnie wypozyczania ksiazek

College Wywiad – Czego można się spodziewać

wywiady College to kolejna szansa, aby poinformować funkcjonariuszy przyjęć więcej o sobie. Będziemy chcieli, aby podjąć rozmowę poważnie, ponieważ pomaga farby lepszy obraz Ciebie jako student.

Chociaż nie jest to dobry pomysł, aby nadmiernie przygotować się do rozmowy uczelni, zawsze należy przewidzieć pewne pytania, które są podatne na ankieterów zapytać.fizjobalance.pl Pytania te zostały zaprojektowane, aby dowiedzieć się o swoich zainteresowań i pasji. Oto niektóre z ulubionych pytania ankieterów:

„Dlaczego chcesz przyjść do tej uczelni?”

To pytanie jest ocenić, jak dobrze wiesz o szkole; tj swój poziom zainteresowania. Niektóre szkoły śledzić zainteresowanie i używać go jako kryteria przyjęcia, dlatego że zrobisz dobrze, aby zrobić badania na szkoły które się ubiegasz się. Poczytaj literaturę Kolegium oraz stronę internetową, i powiązać je ze swoimi zainteresowaniami. Zmieszać te z jakichś powodów na własną rękę, jak fakt, że ma zgrany studenckiej społeczności. Jeśli możesz podać jakieś konkretne przykłady, ankieter może być pod wrażeniem twoich badań.

„W jaki sposób można przyczynić się do tej społeczności?”

Uczelnie chcą dawców. Chcą ludzi, którzy są w stanie dodać życia do ich uczelni. Więc upewnij się, niech wiedzą, jak masz zamiar to zrobić. Dyskusja na temat swoich umiejętności, swoimi doświadczeniami i składek. Dobrą radą jest, aby powiedzieć im, jak masz zamiar dać z powrotem do wspólnoty; czy to korepetycje kolegów z klasy w dziedzinie, jesteś silny u, czarterowanie nowy rozdział społeczności w kampusie lub dzieląc się swoimi pomysłami z innymi studentami.

„Działania, które mają największe znaczenie dla ciebie?”

Podobnie jak w eseju, co chcesz wspomnieć działania, które mają swoje pasje. Chcesz ankieter wiedzieć, co sprawia, że ??można zaznaczyć.
Artykuł napisany przez: