Czy sprzedaz ksiazek jest oplacalna?

Czy sprzedaz ksiazek jest oplacalna?

Wybierz swój klas szkolnych za pomocą zmysłów

Czy wiesz, że chociaż prawie każdy człowiek ma pięć zmysłów, które używają do podjęcia w informacji o świecie, zwykle każdy człowiek ma jeden zmysł, który dominuje?

A jeśli wiemy, które z Twoich zmysłów jest dominujący, można skorzystać z tej wiedzy, aby wybrać odpowiedni rodzaj zajęć do swojego stylu uczenia się niepowtarzalnym.

Które z twoich zmysłów, nie można polegać na najbardziej podjąć w informacji o świecie? Czy wiesz, które z Twoich zmysłów jest najbardziej dominującym kiedy przywołać pamięć?

Przetestować kilka wspomnień z własnej przeszłości, a zauważysz, czy Twoje wspomnienia są najbardziej intensywne, gdy masz dostęp do wizualnej, swoją słuchowe lub wspomnienia ciała. Czy ktoś z twoich wspomnień zmysłowych czuć silniejsze od innych? Jaki tryb sensoryczna masz tendencję do najczęściej użyciu? Czy istnieją jakieś zmysły, które nigdy nie używać w ogóle kiedy pamiętam rzeczy?

Jeśli są szczególnie silne w sensie wizualnym, można często używają zwrotów typu „widzę”, czyli „Droga Wyobrażam go” lub „Chodźmy rzucić nieco światła na ten temat.”

Czy sprzedaz ksiazek jest oplacalna?

Jeżeli jesteś osobą, której wizualne poczucie dominuje nad pozostałymi zmysłami, prawdopodobnie miłość, patrząc na piękne obrazy, pięknych przedmiotów i scenerii.

Jeśli są przede wszystkim osoba słuchu, płacisz dużo uwagi na dźwięk. Może kochasz słuchać muzyki, czy może pragniesz kompletną ciszę.

You would rather take in information by listening to a lecture than by reading a book. Rozmowa może być wypełniona zwrotów jak „Słyszę co mówisz” lub „To dzwoni dzwonek”.

Ludzie, którzy są przede wszystkim kinestetycznych płacić dużo uwagi do ich cielesnych wrażeń i emocji.

Ludzie z silnym kinestetycznych sensie wydają się cieszyć uprawiasz sport, taniec i angażowanie się w hands-on aktywności fizycznej.

Artykuł napisany przez: