Dlaczego akcje czytania ksiazek w Polsce nie przynosza efektow?

Dlaczego akcje czytania ksiazek w Polsce nie przynosza efektow? Najpierw zróbmy orbita Księżyca być okrągłe o centrum Ziemia-Księżyc ciężkości; Drugi niech powolny obrót Ziemi równa, że ??rewolucji Księżyca; żaden z tych zmian żadnego wpływu na możliwie obrotu księżyca o osi thru siebie. Teraz, że Ziemia i Księżyc mają ten sam punkt na ich powierzchniach zwróconych haluksy do siebie przez cały czas, to byłoby możliwe, aby zbudować dużą kulę zakotwiczone w ziemi, które mogą być również zakotwiczone na Księżyc. Można to zrobić tak, że część Księżyca może wystawać poza tą sferą jak zrobić gór na Ziemi. Ten powiększony Ziemia mają taką samą szybkość obrotów jak poprzednio, który jest równy okresowi obrotu Księżyca. Więc Księżyc będzie ustalona w tej rozszerzonej Ziemi. Oczywiście wymaga to pomijając zmniejszenie pędu Ziemi z masy tej konstrukcji, ale ten aspekt nie będzie mieć wpływu na obrót księżyca o siebie.

Z wyglądem naszej konstrukcji kompletnego Spójrzmy prawdzie w możliwie niezależnego ruchu Księżyca. Jeśli przyjmiemy teorię że Księżyc obraca się wokół siebie, nawet w naszej rozszerzonej konfiguracji Ziemi, to musielibyśmy przyjąć, że każdy kamień, żwir, ziarnko piasku, góry lub jakiegokolwiek fizycznie określonej masy we wnętrzu Ziemi lub Księżyca również obraca się wokół sam (niezależnie od Ziemi i Księżyca) z tego samego okresu. Ziemia obraca się wokół własnej osi, ale części Ziemi, takich jak piasek lub skał lub osób nie może być opisana jako obracający się wokół siebie niezależnie, w tym samym okresie co Ziemi; co najwyżej mogą być opisane jako obracające się wokół osi Ziemi. Byłoby błędem tłumaczyć obrót w rewolucję i vice versa, co jest naprawdę to, co się działo w stosunku do Księżyca.

Dlaczego akcje czytania ksiazek w Polsce nie przynosza efektow?

Przestrzeń jest zakrzywiona; wszystkie trajektorie są identyczne w zakrzywione i un-zakrzywionej przestrzeni; części Księżyca nie krzyżują się i ponownego przekroczenia jego trajektorię, dlatego nie obraca się wokół osi thru sobie, podczas gdy toczy się o Ziemię.

 © kwietnia 2010 przez Craig D. Hanks

Dlaczego akcje czytania ksiazek w Polsce nie przynosza efektow?

craigdhanks@aol.com

Artykuł napisany przez: