Czytanie ksiazek dawniej i obecnie

Czytanie ksiazek dawniej i obecnie

Transmisje dłuższego życia i cieszyć się zapach po drodze – opcja Siarkowodór

Siarkowodór jest uważany za toksyczny gaz w dużych ilościach, i jest również nazywana gazu kanalizacji gdy jest on wytwarzany z rozkładającego się materiału organicznego. Więc go znaleźć w zakładach kanalizacyjnych, gazowych bagien (bagna), a nawet w ludzkim organizmie, jak się zepsuje żywności różnego rodzaju. Gaz nie ma koloru, ale chłopiec to pachnie ohydne. Dobrze więc, porozmawiajmy, bo teraz jest jakaś rozmowa, że ??ma całą masę pozytywnych właściwości także, zwłaszcza gdy chodzi o ludzkie zdrowie.

Czytanie ksiazek dawniej i obecnie

W Medical Xpress Online Badania Aktualności nastąpił ciekawy artykuł pod tytułem; „Siarkowodór: Kolejne anti-aging agentem?” opublikowane w dniu 29 stycznia, który stwierdził;

„Gen klotho, które wydają się być regulowane w górę przez siarkowodór, uważa się, że przedłużenia żywotności poprzez wiele różnych szlaków, w tym niektóre promują wytwarzanie endogennych antyutleniaczy, zgodnie z raportem. Wyprodukowane w nerkach, ma bezpośredni angiotensyny przekształcającego angiotensynę (ACE) aktywność hamowania, to jest to inhibitor ACE, podobnie jak niektóre leki, które zmniejszają wysokie ciśnienie krwi „.

Czytanie ksiazek dawniej i obecnie

Ten H2S także obniża nadciśnieniu u szczurów, pomaga zdrowia układu nerwowego, zapobiega chorobie Alzheimera, zapobiega chorobom układu sercowo-naczyniowego, i nie uważa się za przeciw starzeniu dodatek. Teraz więc, istnieje również wideo YouTube zatytułowany „Siarkowodór: The Next Anti-Aging agenta” i po przeczytaniu, że chciałbym zapytać, czy oznacza to, trzeba żyć w oczyszczalni kanalizacyjnej, radzić sobie z zapachem i cieszyć się dłuższym i bardziej owocne zdrowego stylu życia? To znaczy, że to ma sens, jeżeli badania te są prawidłowe.

Zważywszy, że zbyt dużo H2S może cię zabić, trochę wydaje się niemal cudem atrybuty sądząc po tych badań i podobnych badań.
Artykuł napisany przez: