Punkty sprzedazy ksiazek dla studentow

Punkty sprzedazy ksiazek dla studentow W ciągu najbliższych kilku dni, warto zapoznać się z brutalną każdej z tych pozycji. Jeśli naprawdę (naprawdę) trzeba się do tego zadania, a następnie dostać się do niego lub harmonogramu kiedy będzie (pisanie, kontaktując kolegę, nazywając kogoś, kto chce, aby to zrobić prezentację, etc.). Jeśli życie pójdzie na całkiem przyjemnie, nawet jeśli nie śledzić, odpowiedź, zadzwoń, lub cokolwiek innego, co było napisane w dół, a następnie pozbyć się elementu.

Grab wszystkie Kilka arkusze-left-on-the-pad tabletek, które są rozrzucone wokół miejsca, a jeśli istnieją notatki warto przyjrzeć się, wyłup je, a następnie wrzucić pad do kosza. W większości przypadków, notatki są również tak, out-of-date i niepotrzebne, że równie dobrze można wrzucić te do recyklingu, jak również. Ty zamykając się semestru tyle, co zostało zebrane w trakcie semestru jest częścią tego, co jest zamknięty … zrobić.

A teraz przemyśleć, co się naprawdę dobrze w tym semestrze. Zadawać i odpowiadać: „Jak mam zamiar zrobić więcej tego następnego semestru?” I dostać plan robi tylko to. Trzeba przestrzeń psychiczną, aby być w stanie to zrobić, jeśli po pierwsze cztery kroki opisane w tym artykule.

Gratulacje! Zrobiłeś to!

A dla kilkudziesięciu zestawów Top Ten Productivity Porady dla profesorów takich jak te, jesteś zaproszony do innych na całym świecie, którzy subskrybowania (za darmo) do tego specjalnej serii Top Ten Produktywność wskazówki (informacje można znaleźć w):

** http://TopTenProductivityTips.com

(C) 2010 Meggin McIntosh, Ph.D. | Ph.D. wydajności ™ | http://www.meggin.com

Poprzez jej towarzystwie, nacisk na doskonałość, Inc., Meggin McIntosh, Ph.D. współpracuje z inteligentnych ludzi, którzy chcą, aby konsekwentnie utrzymać nacisk na doskonałość.

Artykuł napisany przez: