Czy gdy byliscie dziecmi rodzice czytali wam ksiazki?

Czy gdy byliscie dziecmi rodzice czytali wam ksiazki?

Rozprawa Pomoc- Korzystanie EndNote dla śledzenia i organizowania literatury dla Twojego Lit Przeglądu

Doktoranci muszą często rozprawy pomoc w śledzeniu i organizowanie literaturę. Jest to trudne zadanie – w końcu będzie prawdopodobnie przeczytać średnio trzech artykułów w tygodniu przez ponad rok, aby zgromadzić znaczną wiedzę na dany temat, na którym oprzeć swoją wiedzę. Chociaż wszystkie te nie zostaną wykorzystane w ostatecznej przeglądu literatury, prawdopodobne jest, że trzeba będzie mieć około 75 recenzowane artykuły określoną w rozdziale drugim.

Czy gdy byliscie dziecmi rodzice czytali wam ksiazki?

W tym artykule omówiono EndNote przejdź tutaj jako baza danych, poprzez który będzie można zbudować solidną bibliotekę, jeden, który pozwala zapisywać, sortowania i później przywołać do pisania ogromną ilość pomysłów jesteś zbiorczych, do późniejszego wykorzystania w oświetlonym przeglądu.

Czy gdy byliscie dziecmi rodzice czytali wam ksiazki?

Pierwszy krok – zbiera artykuły. Większość uniwersytetów śledzić znaczenia i stypendium przeglądu literatury za pośrednictwem tego, czy i w jakim stopniu twoje referencje rozdział recenzowane prace. Nie wszystkie książki są oceniane przez ekspertów, ale wielu renomowanych domów takich jak Sage, Pearson, McGraw Hill, Routledge, itd będzie. Sprawdź wydawnictwo szczegóły. To samo dotyczy artykułów z czasopism i tu można sprawdzić przednią klapę lub wytyczne.

Krok drugi – robienie ostrych nut i spójne, co pól można umieścić je w EndNote miał cztery lub pięć użytecznych pól wjazdu na spodzie bazy.. Użyjmy pole abstrakcyjne jako przykład. Wielu studentów będzie wyciąć i wkleić Streszczenie Autorzy tutaj, które jest wystarczająco uzasadniona, jednakże abstrakty autorów są bardzo zróżnicowane co do rodzajów informacji, które zawierają. Bardziej rygorystyczne czasopisma użyć formatu doszedłem do podobnych, co wiąże się podając cel, zakres, metodologia, wyniki, wnioski, ograniczenia i wkład pracy.
Artykuł napisany przez: