Czy Polski kanon lektur zniecheca dzieci do czytania ksiazek?

Czy Polski kanon lektur zniecheca dzieci do czytania ksiazek?

Nowo Phlebotomist Szkolenie Graduate- Uspokojenie nerwowym pacjenta podczas wkłucia

W przeciwieństwie do innych specjalistów laboratorium, praca z Phlebotomist skupia się na interakcji pacjenta. I nie trzeba dodawać, otrzymując pobraniu krwi od niektórych pacjentów może być bardzo trudne. Dlatego też, mając na celu uspokoić pacjentów straszne iw tym samym pobraniu krwi niezbędnej do pokazów i testów czasu jest trudność, że wszystkie phlebotomists musiał przygotować i zatwierdzić.

Istnieją dwa główne powody, dla których pacjenci boją się odwiedzić gabinet Phlebotomist użytkownika. Albo nigdy nie zostały poddane wkłucia dożylnego, lub jeśli mają, to doświadczenie było nieprzyjemne. Pacjenci, którzy nigdy nie mieli do remisu krwi są najbardziej prawdopodobne, aby przyjść do laboratorium z obawami o procedury, zazwyczaj od ludzi, którzy mieli we krwi sporządzone nieprawidłowo, lub tych, którzy mogą być upiększanie od przesadza ból z doświadczeniem.

Czy Polski kanon lektur zniecheca dzieci do czytania ksiazek?

Phlebotomists mają więc ich praca wyciąć zwłaszcza gdy ich pacjent jest igła fobii. Poniżej przyjrzeć 7 bezcennych wskazówek, jak uspokoić lęk pacjenta podczas rysowania krwi, co następuje:

Dla młodszych pacjentów

Czy Polski kanon lektur zniecheca dzieci do czytania ksiazek?

* Dla młodszych pacjentów, którzy nie mogą, w jaki sposób są one nerwowy, ale zaczynają wykazywać oznaki ostrzegawczego, takich jak hiperwentylacji i spocony, ważne jest, aby przyjmować je przez cały proces od początku do końca. Robi się próba generalna pozbawione używanego sprzętu jest zobowiązany umieścić maluczkich swobodnie.

* Można również odwrócić uwagę pacjenta, prosząc ich, aby spojrzeć na obrazach w pokoju, lub jeśli są nieco starsze, aby rozmowa o szkole czy coś byliby zainteresowani. Gdy są one zaangażowane, nie będą zdawać sobie sprawę z co się dzieje.

* Filmy i programy telewizyjne są również skuteczne rozproszenie podczas wenopunkcja.
Artykuł napisany przez: